Pokud již na vámi zvolenou hodinu nezbylo žádné volné místo, můžete se objednat jako náhradník. Odhlásí-li svou rezervaci některý z klientů objednaný před vámi, potom vás bude náš automatický systém ihned informovat o uvolněném místě na váš email. Služba náhradník vás tedy pouze informuje, uvolní-li se místo na vámi zvolenou hodinu. Pokud váš zájem stále trvá, můžete se na ni poté přihlásit.
Velký sál
Den |
Datum |
Čas |
Druh hodiny |
Instruktor (zástup) |
Počet volných míst |
Pátek |
29.03.2024 |
07:00–07:50 |
Kruháč |
Kamil Zasada |
14 |
Pátek |
29.03.2024 |
16:00–16:50 |
Deepwork |
Karolína Štefková |
18 |
Pátek |
29.03.2024 |
17:00–17:50 |
Kruháč |
Kamil Zasada (Jan Sommer) |
23 |
Sobota |
30.03.2024 |
17:00–17:50 |
Bodystyling |
Jan Sommer (!!!NEDĚLNÍ LEKCE!!!) |
24 |
Sobota |
30.03.2024 |
18:00–18:50 |
Kruháč |
Jan Sommer (!!!NEDĚLNÍ LEKCE!!!) |
25 |
Pondělí |
01.04.2024 |
16:00–16:50 |
DeepWORK |
Kamil Zasada |
0 |
Pondělí |
01.04.2024 |
17:00–17:50 |
Bodystyling |
Kamil Zásada |
0 |
Pondělí |
01.04.2024 |
18:00–18:50 |
Cardio Dance lvl. 1/2 |
Iva Zasada (Mojžíšková) |
0 |
Pondělí |
01.04.2024 |
19:00–19:50 |
Kruháč |
Kamil Zasada |
0 |
Úterý |
02.04.2024 |
07:00–07:55 |
TRX |
Kamil Zasada |
20 |
Úterý |
02.04.2024 |
16:00–16:50 |
Fat burner |
Iva Zasada (Mojžíšková) |
20 |
Úterý |
02.04.2024 |
17:00–17:50 |
TABATA |
Petr Jaša |
19 |
Úterý |
02.04.2024 |
18:00–18:50 |
Dance/Step Aerobic lvl. 2/3 |
Iva Zasada (Mojžíšková) |
18 |
Úterý |
02.04.2024 |
19:00–19:50 |
Kruháč |
Petr Jaša |
25 |
Středa |
03.04.2024 |
06:30–07:20 |
Bosu core |
Šárka Wittichová |
20 |
Středa |
03.04.2024 |
16:00–16:50 |
Funcional Flow |
Barbora Kotásková |
15 |
Středa |
03.04.2024 |
17:00–17:50 |
Bodystyling |
Kamil Zasada |
22 |
Středa |
03.04.2024 |
18:00–18:50 |
Step Aerobic lvl. 1/2 |
Kamil Zasada |
20 |
Středa |
03.04.2024 |
19:00–19:50 |
Kruháč |
Kamil Zasada |
25 |
Čtvrtek |
04.04.2024 |
07:00–07:55 |
Kruháč |
Kamil Zasada |
20 |
Čtvrtek |
04.04.2024 |
16:00–16:50 |
Fat burner |
Kamil Zasada |
19 |
Čtvrtek |
04.04.2024 |
17:00–17:50 |
Tabata |
Kamil Zasada |
19 |
Čtvrtek |
04.04.2024 |
18:00–18:50 |
Tae-bo |
Gabriela Ficková |
20 |
Čtvrtek |
04.04.2024 |
19:00–19:50 |
Latino Fit |
Kristýna Svrčinová |
20 |
Pátek |
05.04.2024 |
07:00–07:50 |
Kruháč |
Kamil Zasada |
19 |
Pátek |
05.04.2024 |
16:00–16:50 |
Deepwork |
Karolína Štefková |
20 |
Pátek |
05.04.2024 |
17:00–17:50 |
Kruháč |
Kamil Zasada |
23 |
Sobota |
06.04.2024 |
17:00–17:50 |
Bodystyling |
Jan Sommer |
24 |
Sobota |
06.04.2024 |
18:00–18:50 |
Kruháč |
Jan Sommer |
25 |
Neděle |
07.04.2024 |
17:00–17:50 |
Bodystyling |
Jan Sommer |
25 |
Neděle |
07.04.2024 |
18:00–18:50 |
Kruháč |
Jan Sommer |
20 |
Malý sál
Den |
Datum |
Čas |
Druh hodiny |
Instruktor (zástup) |
Počet volných míst |
Pátek |
29.03.2024 |
06:30–07:25 |
Pilates |
Šárka Wittichová |
9 |
Pátek |
29.03.2024 |
16:00–16:50 |
Pilates |
Šárka Wittichová |
14 |
Pátek |
29.03.2024 |
17:00–17:50 |
Joga Rehab |
Karolína Štefková |
14 |
Pondělí |
01.04.2024 |
16:00–16:50 |
Zdravá záda |
Petra Frélichová |
0 |
Pondělí |
01.04.2024 |
17:00–17:50 |
Joga |
Iva Zasada (Mojžíšková) |
0 |
Pondělí |
01.04.2024 |
18:00–18:50 |
Pilates |
Marcela Janischová |
0 |
Pondělí |
01.04.2024 |
19:00–19:50 |
Pilates v nízkých sítích |
Petra Frélichová |
0 |
Úterý |
02.04.2024 |
16:00–16:50 |
Pilates v nízkých sítích |
Petra Frélichová |
9 |
Úterý |
02.04.2024 |
17:00–17:50 |
Joga |
Veronika Žídková |
15 |
Úterý |
02.04.2024 |
18:00–18:50 |
Body Rehab |
Karolína Štefková |
13 |
Úterý |
02.04.2024 |
19:00–19:50 |
Power Joga |
Marcela Dvířková |
10 |
Středa |
03.04.2024 |
16:00–16:50 |
Hatha Joga |
Barbora Štivarová |
13 |
Středa |
03.04.2024 |
17:00–17:50 |
Pilates |
Barbora Kotásková |
15 |
Středa |
03.04.2024 |
18:00–18:50 |
AY FLY Training Basic |
Radka Krátká |
8 |
Středa |
03.04.2024 |
19:00–19:50 |
Fitball, overball |
Radka Krátká |
12 |
Čtvrtek |
04.04.2024 |
07:00–07:50 |
Joga |
Barbora Štivarová |
15 |
Čtvrtek |
04.04.2024 |
16:00–16:50 |
Zdravá záda |
Barbora Kotásková |
12 |
Čtvrtek |
04.04.2024 |
17:00–17:50 |
Power Joga |
Barbora Kotásková |
14 |
Čtvrtek |
04.04.2024 |
18:00–18:50 |
Pilates |
Iva Zasada (Mojžíšková) |
10 |
Čtvrtek |
04.04.2024 |
19:00–19:50 |
PortDeBras |
Iva Zasada (Mojžíšková) |
15 |
Pátek |
05.04.2024 |
06:30–07:25 |
Pilates |
Šárka Wittichová |
15 |
Pátek |
05.04.2024 |
16:00–16:50 |
Pilates |
Šárka Wittichová |
15 |
Pátek |
05.04.2024 |
17:00–17:50 |
Joga Rehab |
Karolína Štefková |
15 |
Neděle |
07.04.2024 |
17:00–17:50 |
Jóga |
Veronika Žídková |
15 |
Neděle |
07.04.2024 |
18:00–18:50 |
Zdravá záda |
Radka Krátká |
15 |