přejít na obsah

Pokud již na vámi zvolenou hodinu nezbylo žádné volné místo, můžete se objednat jako náhradník. Odhlásí-li svou rezervaci některý z klientů objednaný před vámi, potom vás bude náš automatický systém ihned informovat o uvolněném místě na váš email. Služba náhradník vás tedy pouze informuje, uvolní-li se místo na vámi zvolenou hodinu. Pokud váš zájem stále trvá, můžete se na ni poté přihlásit.

Velký sál

Den Datum Čas Druh hodiny Instruktor (zástup) Počet volných míst
Neděle 16.06.2024 17:00–17:50 Bodystyling Jan Sommer 24
Neděle 16.06.2024 18:00–18:50 Kruháč Jan Sommer 19
Pondělí 17.06.2024 16:00–16:50 DeepWORK Kamil Zasada 20
Pondělí 17.06.2024 17:00–17:50 Bodystyling Kamil Zásada 20
Pondělí 17.06.2024 18:00–18:50 Cardio Dance lvl. 1/2 Iva Zasada (Mojžíšková) 19
Pondělí 17.06.2024 19:00–19:50 Kruháč Kamil Zasada 28
Úterý 18.06.2024 07:00–07:55 TRX Kamil Zasada 17
Úterý 18.06.2024 16:00–16:50 Fat burner Iva Zasada (Mojžíšková) 20
Úterý 18.06.2024 17:00–17:50 TABATA Petr Jaša 20
Úterý 18.06.2024 18:00–18:50 Dance/Step Aerobic lvl. 2/3 Iva Zasada (Mojžíšková) 19
Úterý 18.06.2024 19:00–19:50 Kruháč Petr Jaša 24
Středa 19.06.2024 06:30–07:20 Bosu core Šárka Wittichová 18
Středa 19.06.2024 16:00–16:50 Funcional Flow Barbora Kotásková 15
Středa 19.06.2024 17:00–17:50 Bodystyling Kamil Zasada 25
Středa 19.06.2024 18:00–18:50 Step Aerobic lvl. 1/2 Kamil Zasada 19
Středa 19.06.2024 19:00–19:50 Kruháč Kamil Zasada 27
Čtvrtek 20.06.2024 07:00–07:55 Kruháč Kamil Zasada 19
Čtvrtek 20.06.2024 16:00–16:50 Fat burner Kamil Zasada 19
Čtvrtek 20.06.2024 17:00–17:50 Tabata Kamil Zasada 20
Čtvrtek 20.06.2024 18:00–18:50 Tae-bo Gabriela Ficková 19
Čtvrtek 20.06.2024 19:00–19:50 Latino Fit Kristýna Svrčinová 19
Pátek 21.06.2024 07:00–07:50 Kruháč Kamil Zasada 19
Pátek 21.06.2024 16:00–16:50 Deepwork Karolína Štefková 18
Pátek 21.06.2024 17:00–17:50 Kruháč Kamil Zasada 25

Malý sál

Den Datum Čas Druh hodiny Instruktor (zástup) Počet volných míst
Neděle 16.06.2024 17:00–17:50 Relax jóga Veronika Žídková 15
Neděle 16.06.2024 18:00–18:50 Zdravá záda Radka Krátká 12
Pondělí 17.06.2024 16:00–16:50 Zdravá záda Petra Frélichová 13
Pondělí 17.06.2024 17:00–17:50 Joga Iva Zasada (Mojžíšková) 15
Pondělí 17.06.2024 18:00–18:50 Pilates Marcela Janischová 15
Pondělí 17.06.2024 19:00–19:50 Pilates v nízkých sítích Petra Frélichová 12
Úterý 18.06.2024 16:00–16:50 Pilates v nízkých sítích Petra Frélichová 12
Úterý 18.06.2024 17:00–17:50 Obličejová / Relax jóga Veronika Žídková 15
Úterý 18.06.2024 18:00–18:50 Body Rehab Karolína Štefková 14
Úterý 18.06.2024 19:00–19:50 Power Joga Jana Knopová 16
Středa 19.06.2024 16:00–16:50 Hatha Joga Barbora Štivarová 14
Středa 19.06.2024 17:00–17:50 Pilates Barbora Kotásková 14
Středa 19.06.2024 18:00–18:50 AY FLY Training Basic Radka Krátká 12
Středa 19.06.2024 19:00–19:50 Fitball, overball Radka Krátká 12
Čtvrtek 20.06.2024 07:00–07:50 Joga Barbora Štivarová 13
Čtvrtek 20.06.2024 16:00–16:50 Zdravá záda Barbora Kotásková 13
Čtvrtek 20.06.2024 17:00–17:50 Power Joga Barbora Kotásková 14
Čtvrtek 20.06.2024 18:00–18:50 Pilates Iva Zasada (Mojžíšková) 13
Čtvrtek 20.06.2024 19:00–19:50 PortDeBras Iva Zasada (Mojžíšková) 15
Pátek 21.06.2024 06:30–07:25 Pilates Šárka Wittichová 15
Pátek 21.06.2024 16:00–16:50 Pilates Šárka Wittichová 15
Pátek 21.06.2024 17:00–17:50 Joga Rehab Karolína Štefková 15