přejít na obsah

Pokud již na vámi zvolenou hodinu nezbylo žádné volné místo, můžete se objednat jako náhradník. Odhlásí-li svou rezervaci některý z klientů objednaný před vámi, potom vás bude náš automatický systém ihned informovat o uvolněném místě na váš email. Služba náhradník vás tedy pouze informuje, uvolní-li se místo na vámi zvolenou hodinu. Pokud váš zájem stále trvá, můžete se na ni poté přihlásit.

Velký sál

Den Datum Čas Druh hodiny Instruktor (zástup) Počet volných míst
Neděle 17.10.2021 17:00–17:50 Bodystyling Jan Sommer 17
Neděle 17.10.2021 18:00–18:50 Kruháč Jan Sommer 18
Pondělí 18.10.2021 17:00–17:50 Bodystyling Kamil Zasada 9
Pondělí 18.10.2021 18:00–18:50 PortDeBras Iva Mojžíšková 19
Pondělí 18.10.2021 19:00–19:50 Kruháč Kamil Zasada 19
Úterý 19.10.2021 07:00–07:55 TRX Kamil Zasada 19
Úterý 19.10.2021 11:15–12:05 BOSU Tabata + core Karolína Štefková 15
Úterý 19.10.2021 15:00–15:50 Jumping pro děti Veronika Horvath 12
Úterý 19.10.2021 16:00–16:50 Fat burner Iva Mojžíšková 20
Úterý 19.10.2021 17:00–17:50 DeepWORK Karolína Štefková 14
Úterý 19.10.2021 18:00–18:50 Dance AE Iva Mojžíšková 20
Úterý 19.10.2021 19:00–19:50 Cross Training Kamil Zasada 19
Úterý 19.10.2021 20:00–20:50 Jumping Klára + Eva 12
Středa 20.10.2021 15:00–15:50 Sportovní aerobiková přípravka pro děti Kristýna Svrčinová 15
Středa 20.10.2021 16:00–16:50 Active Training Kristýna Svrčinová 15
Středa 20.10.2021 17:00–17:50 Bodystyling Kamil Zasada 17
Středa 20.10.2021 18:00–18:50 Basic Step Kamil Zasada 18
Středa 20.10.2021 19:00–19:50 Kruháč Kamil Zasada 18
Čtvrtek 21.10.2021 07:00–07:55 Kruháč Kamil Zasada 18
Čtvrtek 21.10.2021 16:00–16:50 Fat burner Kamil Zasada 20
Čtvrtek 21.10.2021 17:00–17:50 Tabata Kamil Zasada 20
Čtvrtek 21.10.2021 18:00–18:50 BOSU Karolína Štefková 14
Čtvrtek 21.10.2021 19:00–19:50 Step AE Iva Mojžíšková 20
Čtvrtek 21.10.2021 20:00–20:50 Jumping Klára Rovenská 11
Pátek 22.10.2021 16:00–16:50 DeepWORK Karolína Štefková 18
Pátek 22.10.2021 17:00–17:50 Kruháč Kamil Zasada 18
Neděle 24.10.2021 17:00–17:50 Bodystyling Jan Sommer 20
Neděle 24.10.2021 18:00–18:50 Kruháč Jan Sommer 20

Malý sál

Den Datum Čas Druh hodiny Instruktor (zástup) Počet volných míst
Neděle 17.10.2021 18:00–18:50 AY FLY Training POWER Radmila Krátká 8
Pondělí 18.10.2021 16:00–16:50 Zdravá záda Petra Frélichová 14
Pondělí 18.10.2021 17:00–17:50 Hatha joga Iva Mojžíšková 11
Pondělí 18.10.2021 18:00–18:50 Pilates Marcela Janischová 9
Pondělí 18.10.2021 19:00–19:50 Stojka (uzavřený kurz) Iva Mojžíšková 0
Úterý 19.10.2021 06:30–07:25 Joga Věrka Adámková 6
Úterý 19.10.2021 10:00–10:50 Cvičení pro maminky Karolína Štefková 14
Úterý 19.10.2021 16:00–16:50 Pilates Marcela Janischová 9
Úterý 19.10.2021 17:00–17:50 Power joga Věrka Adámková 13
Úterý 19.10.2021 18:00–18:50 AY FLY training POWER Petra Frélichová 10
Úterý 19.10.2021 19:00–19:50 Power Joga Marcela Dvířková 8
Středa 20.10.2021 16:00–16:50 Joga Anna Sopúchová 12
Středa 20.10.2021 17:00–17:50 Pilates Kristýna Trnavská 5
Středa 20.10.2021 18:00–18:50 AY FLY Training - Acrobat (uzavřený kurz) Radka Krátká 0
Středa 20.10.2021 19:00–19:50 AY FLY Training BASIC Radka Krátká 10
Čtvrtek 21.10.2021 16:00–16:50 PortDeBras Iva Mojžíšková 11
Čtvrtek 21.10.2021 17:00–17:50 Power Joga Věrka Adámková 15
Čtvrtek 21.10.2021 18:00–18:50 Tae-bo Gabriela Ficková 10
Čtvrtek 21.10.2021 19:00–19:50 Fitball, overball Radka Krátká 8
Pátek 22.10.2021 06:30–07:25 Pilates Šárka Wittichová 6
Pátek 22.10.2021 16:00–16:50 Pilates REHAB Šárka Wittichová 8
Pátek 22.10.2021 17:00–17:50 Joga Anna Sopúchová 12
Neděle 24.10.2021 18:00–18:50 AY FLY Training POWER Radmila Krátká 10